Зробити стартовою Додати в Избраное По питаннях Веба
 
 
Головна
Наше місто Чортків
Карта міста Чорткова
Контакти
 
 Наші послуги
Інтернет, реквізити оплати
Новина! Телебачення Trinity-TV
Комп'ютери та комплектуючі
 
 Сторінки наших клієнтів
ВАТ "Чортківське АТП-16142"
 
 Законодавство
Сервер Верховної Ради
 
 На допомогу студенту
Реферати українською. 5000 україномовних рефератів
Бібліотека "Сиди и Читай"
Бібліотека Максима Мошкова
 

OTT - сучасний стандарт цифрового телебачення.


Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це до 170 каналів в цифровій якості, доступних до перегляду на будь-якому пристрої - телевізорі, ноутбуку, персональному комп'ютері, планшеті та смартфоні! Більше того, Ви можете активувати телебачення одразу на трьох пристроях одночасно.

- На чому бажаєте переглядати канали?

Персональний комп'ютер / ноутбук
Для перегляду необхідно встановити програму для перегляду - TRINITY Media player

Пристрої Android -( планшет / смартфон )
Для перегляду необхідно встановити додаток Trinity Player - ТВ Онлайн смартфон / TV-Box для Android смартфонів і планшетів

Телевізор з функцією SMART
Власникам телевізорів з функцією SMART від виробників LG і Samsung досить встановити і налаштувати віджет TRINITY TV.

Телевізор без функції Smart-TV
Для перегляду телебачення на такому телевізорі необхідний цифровий медіаплеєр (MAG254, Aura HD+, INeXt TV, Android) - невеликий пристрій з пультом дистанційного управління, що підключається до телевізора і дає змогу користування усіма необхідними послугами TRINITY-TV. В інтернет-магазинах їх ціна - від 1000 грн.

- Як налаштувати?

Для налаштування телебачення від TRINITY-TV, Вам необхідно визначитись, чим Ви бажаєте користуватись, встановити додаток, використовуючи інструкцію, та зателефонувати на нашу гарячу лінію для активації послуги. Вам потрібно буде повідомити Ваш номер договору, або логін, згідно якого Ви є користувачем ТОВ "Юніком", MAC-адресу пристрою, або 4-значний код активації, який Ви отримали в додатку Trinity Player і наші спеціалісти технічної підтримки активують послугу.

- Що ви Ви отримуєте?

З 1 червня 2017 року ТОВ "Юніком" пропонує безкоштовне підключення сервісу телебачення TRINITY-TV для клієнтів усіх тарифних планів інтернет. В пакет "Мінімальний" входить більше 100 каналів (список каналів) в цифровій якості. Телебачення від TRINITY-TV - це телеканали для всієї сім'ї: розважальні і пізнавальні, загальнонаціональні, місцеві і регіональні, інформаційні та спортивні, дитячі та музичні. Також надається програма телепередач всіх каналів на екрані і перемотування ефіру до 6 годин назад в режимі відеоархіву. Користувач в межах своєї угоди може активувати до 3(трьох) різних пристроїв для одночасного переглядання ТВ.

- Що робити якщо Вам мало даних каналів?

Ви завжди можете замовити зручний для Вас тариф з додатковими (понад 170) каналами за окрему плату, з яких 24 в HD якості. При цьому, крім каналів TV 1000 (East, Action, Comedy, Premium HD, Megahit HD, Comedy HD), Viasat(Nature, History, Sport HD...), Travel Channel HD, MTV, Disney, з'являється функція Кінозал - відеоархів , де є більш як 1000 найновіших фільмів в високій HD якості.

Договір - оферта на надання послуг телебачення
.:: [Головна] :: [Телебачення Trinity TV] :: [Контакти] ::.
Дизайн: M.Boyko A.Ivanchenko
Програмування: M.Boyko A.Ivanchenko
Хостинг: Unicom ISP
Всі права захищені
Відділ роботи з клієнтами (служба технічної підтримки):
вул. С.Бандеры, 58Г
телефон/факс: 03552-39002
097-9114802
095-8461499
viber: 097-9114802