Зробити стартовою Додати в Избраное По питаннях Веба
 
 
Головна
Наше місто Чортків
Карта міста Чорткова
 
 Наші послуги
Інтернет, реквізити оплати
Новина! Телебачення Trinity-TV
 
 Оплата платіжною карткою будь-якого банку України
 
 
 Оплата через додаток Приват24 для смартфонів
 
 Документи
Протокол вимірювання якості передачі даних та доступу до Інтернет ТОВ "Юніком"
 

OTT - сучасний стандарт цифрового телебачення.


Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це більше ніж 200 цифрових каналів стандартної чіткості SD та високої чіткості HD (720,1080 ліній) та надвисокої чіткості Ultra HD 4K (2160 ліній), доступних до перегляду на будь-якому пристрої - телевізорі, ноутбуку, персональному комп'ютері, планшеті та смартфоні! Більше того, Ви можете активувати телебачення одразу на чотирьох пристроях одночасно.

- На чому бажаєте переглядати канали?

Персональний комп'ютер / ноутбук
Для перегляду необхідно встановити програму для перегляду - TRINITY Media player

Пристрої Android - ( планшет / смартфон )
Для перегляду необхідно встановити додаток Trinity Player - ТВ Онлайн смартфон / TV-Box для Android смартфонів і планшетів

Телевізор з функцією SMART
Власникам телевізорів з функцією SMART від LG і Samsung достатньо встановити і налаштувати віджет TRINITY TV.

Телевізор без функції Smart-TV
Для перегляду телебачення на такому телевізорі необхідний цифровий медіаплеєр (INeXt TV, Android, MAG254, Aura HD+) - невеликий пристрій з пультом дистанційного управління, що підключається до телевізора і дає змогу користування усіма необхідними послугами TRINITY-TV. В інтернет-магазинах їх ціна - від 1000 грн.

- Як налаштувати?

Для налаштування телебачення від TRINITY-TV, Вам необхідно визначитись, чим Ви бажаєте користуватись, встановити додаток, використовуючи інструкцію, та зателефонувати на нашу гарячу лінію для активації послуги. Вам потрібно буде повідомити Ваш номер договору, або логін, згідно якого Ви є користувачем ТОВ "Юніком", MAC-адресу пристрою, або 4-значний код активації, який Ви отримали в додатку Trinity TV Player і наші спеціалісти технічної підтримки активують послугу.

- Що ви Ви отримуєте?

ТОВ "Юніком" пропонує підключення сервісу телебачення TRINITY-TV для клієнтів тарифних планів інтернет. В пакет "Стандарт" входить більше 200 каналів (список каналів) в стандартній SD та HD якості. Телебачення від TRINITY-TV - це телеканали для всієї сім'ї: розважальні і пізнавальні, загальнонаціональні, місцеві і регіональні, інформаційні та спортивні, дитячі та музичні. Також надається програма телепередач всіх каналів на екрані і перемотування ефіру до 3 днів назад в режимі відеоархіву.

- Що робити якщо Вам мало даних каналів?

В період зима - весна 2020 року ТОВ "Юніком" пропонує акційне підключення сервісу телебачення TRINITY-TV для клієнтів тарифних планів інтернет - всього за 1 гривню пакет "ТБ Максимум" на 1 місяць! Ви можете замовити тарифний пакет "Максимум" з додатковими (понад 220) каналами , з яких >40 в Full HD якості та 3 в Ultra HD 4K якості. При цьому, крім каналів TV 1000 (East, Action, Comedy, VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, VIP Comedy HD), Viasat (Nature, History, Sport HD...), Travel Channel HD, MTV, Disney, з'являється функція Кінозал - відеоархів , де є до 3000 найновіших фільмів в високій HD якості.

Договір - оферта на надання послуг телебачення
.:: [Головна] :: [Телебачення Trinity TV] :: [Контакти] ::.
Дизайн: M.Boyko A.Ivanchenko
Програмування: M.Boyko A.Ivanchenko
Хостинг: Unicom ISP
Всі права захищені
Відділ роботи з клієнтами (служба технічної підтримки):
вул. С.Бандеры, 58Г
телефон/факс: 03552-39002
097-9114802
095-8461499
viber: 097-9114802