Зробити стартовою Додати в Избраное По питаннях Веба
 
 
Головна
Наше місто Чортків
Карта міста Чорткова
Контакти
 
 Наші послуги
Інтернет, реквізити оплати
Новина! Телебачення Trinity-TV
Комп'ютери та комплектуючі
 
 Сторінки наших клієнтів
ВАТ "Чортківське АТП-16142"
 
 Законодавство
Сервер Верховної Ради
 
 На допомогу студенту
Реферати українською. 5000 україномовних рефератів
Бібліотека "Сиди и Читай"
Бібліотека Максима Мошкова
 

OTT - сучасний стандарт цифрового телебачення.


Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це до 160 каналів в цифровій якості, доступних до перегляду на будь-якому пристрої - телевізорі, ноутбуку, персональному комп'ютері, планшеті та смартфоні! Більше того, Ви можете активувати телебачення одразу на 4 пристроях одночасно.

- На чому бажаєте переглядати канали?

Персональний комп'ютер / ноутбук
Для перегляду необхідно встановити програму для перегляду - TRINITY Media player

Пристрої Android - ( планшет / смартфон )
Для перегляду необхідно встановити додаток Trinity Player - ТВ Онлайн смартфон / TV-Box для Android смартфонів і планшетів

Телевізор з функцією SMART
Власникам телевізорів з функцією SMART від LG і Samsung достатньо встановити і налаштувати віджет TRINITY TV.

Телевізор без функції Smart-TV
Для перегляду телебачення на такому телевізорі необхідний цифровий медіаплеєр (MAG254, Aura HD+, INeXt TV, Android) - невеликий пристрій з пультом дистанційного управління, що підключається до телевізора і дає змогу користування усіма необхідними послугами TRINITY-TV. В інтернет-магазинах їх ціна - від 1000 грн.

- Як налаштувати?

Для налаштування телебачення від TRINITY-TV, Вам необхідно визначитись, чим Ви бажаєте користуватись, встановити додаток, використовуючи інструкцію, та зателефонувати на нашу гарячу лінію для активації послуги. Вам потрібно буде повідомити Ваш номер договору, або логін, згідно якого Ви є користувачем ТОВ "Юніком", MAC-адресу пристрою, або 4-значний код активації, який Ви отримали в додатку Trinity TV Player і наші спеціалісти технічної підтримки активують послугу.

- Що ви Ви отримуєте?

З 1 січня 2019 року ТОВ "Юніком" пропонує акційне підключення сервісу телебачення TRINITY-TV для клієнтів усіх тарифних планів інтернет. В пакет "Стандарт" входить більше 160 каналів (список каналів) в стандартній (SD) якості. Телебачення від TRINITY-TV - це телеканали для всієї сім'ї: розважальні і пізнавальні, загальнонаціональні, місцеві і регіональні, інформаційні та спортивні, дитячі та музичні. Також надається програма телепередач всіх каналів на екрані і перемотування ефіру до 6 годин назад в режимі відеоархіву.

- Що робити якщо Вам мало даних каналів?

Також Ви можете замовити максимальний тариф з додатковими (понад 190) каналами , з яких >24 в HD якості. При цьому, крім каналів TV 1000 (East, Action, Comedy, VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, VIP Comedy HD), Viasat (Nature, History, Sport HD...), Travel Channel HD, MTV, Disney, з'являється функція Кінозал - відеоархів , де є до 10000 найновіших фільмів в високій HD якості.

Договір - оферта на надання послуг телебачення
.:: [Головна] :: [Телебачення Trinity TV] :: [Контакти] ::.
Дизайн: M.Boyko A.Ivanchenko
Програмування: M.Boyko A.Ivanchenko
Хостинг: Unicom ISP
Всі права захищені
Відділ роботи з клієнтами (служба технічної підтримки):
вул. С.Бандеры, 58Г
телефон/факс: 03552-39002
097-9114802
095-8461499
viber: 097-9114802